GRTU 3800 katuseagregaat

23.636,28

GRTU 3800 ventilatsiooniseade paigaldatakse katusele ainult ühe katusest läbiviigu abil ja lisa õhutorusid ei vajata.
Tootlikkus kuni ±4500 m³/h

Tootekood: G02602A Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Geovent GRTU katuseagregaat on lihtne ja tõhus ventilatsiooniseade, mille paigalduskulud on minimaalsed. Tänu laiale lisaseadmete valikutele sobib seade väga erinevate ventilatsiooni lahenduste jaoks, kus vajatakse suurt soojustagastuse kasutegurit ja väikest energiatarbimist.

GRTU 3800 ventilatsiooniseade põhineb pöörleval rootor soojustagastil, mis tagastab kuni 84% välja tõmbe õhu soojusest. Õhuvõtu ja heitõhu avad asuvad seadme külgedel. Tänu tõhusatele õhufiltritele jõuab soojustagstisse alati puhas õhk, tänu millele tagatakse soojustagasti kõrge kasutegur kogu kasutamise aja jooksul.

Seadmel on EC mootoriga ventilaatorid ja töörattad on tahapoole kallutatud labadega ja need vastavad energiatõhususe IE3 standardile. Ventilaatorid on 100% sujuvalt reguleeritavad, mis võimaldab nõutava õhuhulga kerget valikut. Kogu seadme korpus on valmistatud tsingitud teraslehest ja kõik ühenduskohad on tihendatud. Moodulehitus ja siinisüsteem teeb lihtsaks komponentide kontrolli ja vahetuse ning annab suure paindlikkuse lisaseadmete ja paigalduse osas. GRTU 3800 saab paigaldada nii lame- kui kaldkatusele. Mõlemal juhul vajatakse ainult ühte katuseläbiviiku. Seadme alusraam tagab lihtsa paigalduse katuseläbiviigule. Soovi korral saab GRTU 3800 seadme paigaldada ka siseruumi ja tellimisel tuleb siis teha sellekohane märge. Väljatõmbe ja sissepuhke õhu ühendused paiknevad seadme põhjal ja valida saab torusüsteemi või difuusorlahenduse vahel. Soovitame aga kasutada torusüsteemi lahendust kuna see annab õhujaotust silmas pidades parema tulemuse.​

 

Võimalikud kasutuskohad:

  • Sõidukite remonditöökojad
  • Tootmisfirmad
  • Spordirajatised
  • Kaubanduskeskused

 

Tehnilised andmed

Mõõdud L x S 1245 x 1245 mm
Toruühendused 2×500 mm
Tootlikkus kuni 4500 m³/h
Soojustagasti Rootor
Temperatuuri efektiivsus 84 %
Filter (standard) F7
Kaal 400 kg
Elektriühendus 3×400 V/50 Hz
Võimsus, ventilaatorid 2 x 1,5 kW
Helitase 75 dB(A)
Järelküte (lisaseade) Kas elekter või vesi

 

Lisainfo

Mootori tüüp:

EC

Saadavus:

Tellitav

Tootja:

TURBOVEX

Dokumendid

Tooteleht
Juhend

Saatke meile päring

Juhul kui te soovite personaalset pakkumist või teil on küsimused toote kohta või märkasite viga tooteandmetes, võtke meiega ühendust allpool oleva tagasisede vormi abil.

    EttevõteEraisik