Tegeleme põhiliselt ventilatsiooni projekteerimisega, aga samuti saab meilt tellida kütte-, vee- ja kanalisatsiooniprojekte. Projekteerimisega oleme tegelenud juba kümmekond aastat ja tehtud tööde hulka mahub kõike alates eramutest kuni tööstusteni.

Hoiame end pidevalt kursis kõige uuega, mis turul toimub, ning samas ei jäta kõrvale ka vana läbiproovitud ja hästitöötavat lahendust. Kasutame projektides ainult seadmeid ja lahendusi, mis on meie kliimasse sobivad ning töökindlad. Meie eesmärk on projekteerida energiasäästlikke ja suure kasutusmugavusega lahendusi, mis aitavad klientidel säästa aega ja raha. Peame projekteerimise juures tähtsaimaks lõpptulemust ja seda, et klient oleks tööga rahul ka aastate pärast.

Hea lõpptulemuse saavutamiseks on lisaks projektile olulised nii seadmed kui paigalduskvaliteet, mistõttu pakume ka projekteerimist koos ehitamisega. Külastame ka ise objekte, et veenduda nende toimivuses ning lahendada keerulised sõlmed koostöös ehitaja ja tellijaga. Suhtleme lõppklientide ja ka paigaldusfirmadega, et saada ülevaade lõpptulemusest ning teha järeldusi järgmiste projektide jaoks.

Andke meile ülesanne ning koos leiame teile parima ja ökonoomseima lahenduse. Ühendust võivad võtta kõik: nii eramajade kui büroode ehitajad, autotöökojad, keevitushallid, puidutööstused ja ka toidutööstused ̶ kõigile on meil pakkuda parimad lahendused. Vajadusel aitame ka objektide rekonstrueerimisel. Omame tase 7 projekteerimisõigust.

ventilatsioonisüsteemide projekteerimine

Inspiratsioon

Allpool näeme valikut projekteerimisega seotud töödest ja paigaldusnäidetest.