Elektrikalorifeer ümarale torule

VEAB-i ümara toru elektrikalorifeere kasutatakse üksikutesse ruumidesse ja individuaalselt reguleeritava temperatuuriga tsoonidesse puhutava ventilatsiooniõhu soojendamiseks. Õigesti projekteeritud süsteemides suudavad need kütta ka kogu hoonet. Samuti võib neid elektrikalorifeere kasutada soojustagastusega ventilatsiooniseadmete sissepuhkeõhu soojendamiseks. Elektrikalorifeerid on saadaval sisseehitatud elektroonilise kütteregulaatoriga või välise juhtimisega. Mitmed mudelid on saadaval ka elektroonilise õhuvoolianduriga.

CV-MQU – sisseehitatud kütte kontrolleri ja õhuvooluanduriga elektrikalorifeer. Paigaldamisel tuleb ühendata ainult elektroite kaabel ja kanaliandur. Temperatuuri seadeväärtuse seadmine toimud kalorifeeri kaanel oleva nupu abil, soovi korral saab paigaldada välise seadenupu. Kalorifeer saab ise aru kui ventilaator töötab ja ei vaja ka järeljahutust.

Legend:
CV 10-06-1MQU
CV 10 => näitab toruühenduse läbimõõtu, siin on see 100 mm
06 => näitab küttevõimsust, siin on see 0,6 kW
1MQU => arv 1 näitab faaside arvu, siin on see 230V~ ja viimane MQU näitab juhtimise tüüpi, siin on see sisse-ehitatud küttekontroller koos õhuvoolu anduriga