Lokaalne ventilatsioon

 • Lokaalne ventilatsioon

  Lokaalne soojustagastusega ventilatsiooniseade TX 1000A

  13.116,22 SKU: TX1000AE

  Ruumipõhine ventilatsiooniseade Turbovex TX 1000A on varustatud plaatsoojustagastiga, energiasäästlikud ventilaatorid on EC-mootoriga ja järelküttel on elektrikalorifeer (soovi korral saab ka veekalorifeeriga). Seadme töö juhtimine toimub retrostiilis juhtpaneeli abil, millel on päeva ja nädalaprogrammi võimalused ning LON ja Modbus ühendused.

 • Lokaalne ventilatsioon

  Lokaalne soojustagastusega ventilatsiooniseade TX 250A

  5.720,58 SKU: TX250AE

  Ruumipõhine ventilatsiooniseade Turbovex TX 250A on varustatud plaatsoojustagastiga, energiasäästlikud ventilaatorid on EC-mootoriga ja järelküttel on elektrikalorifeer (soovi korral saab ka veekalorifeeriga). Seadme töö juhtimine toimub retrostiilis juhtpaneeli abil, millel on päeva ja nädalaprogrammi võimalused ning LON ja Modbus ühendused.

 • Lokaalne ventilatsioon

  Lokaalne soojustagastusega ventilatsiooniseade TX 500A

  8.298,44 SKU: TX500AE

  Ruumipõhine ventilatsiooniseade Turbovex TX 500A on varustatud plaatsoojustagastiga, energiasäästlikud ventilaatorid on EC-mootoriga ja järelküttel on elektrikalorifeer (soovi korral saab ka veekalorifeeriga). Seadme töö juhtimine toimub retrostiilis juhtpaneeli abil, millel on päeva ja nädalaprogrammi võimalused ning LON ja Modbus ühendused.

 • Lokaalne ventilatsioon

  Lokaalne soojustagastusega ventilatsiooniseade TX 750A

  10.723,80 SKU: TX750AE

  Ruumipõhine ventilatsiooniseade Turbovex TX 750A on varustatud plaatsoojustagastiga, energiasäästlikud ventilaatorid on EC-mootoriga ja järelküttel on elektrikalorifeer (soovi korral saab ka veekalorifeeriga). Seadme töö juhtimine toimub retrostiilis juhtpaneeli abil, millel on päeva ja nädalaprogrammi võimalused ning LON ja Modbus ühendused.