Kummist voolikuotsik SE-150/200 (ø150)
Kummist voolikuotsik SE-150/200 | voolikule ø150 mm, ovaalne summutiühendus 200×120 mm
Kirjeldus
Kummist voolikuotsik Tüüp SE on ovaalne otsik koos kinnitamiseks mõeldud tangkäepidemega. Sobib enamuse sõidukite summuti torudele, kaasaarvatud topelttorule. Mõõdud ø80, ø100 ja ø125 mm sobivad sõiduautodele ning mõõdud ø125 ja ø150 mm on mõeldud kaubikutele ja veoautodele.