KS3 REL ventilatsiooniagregaat

3.767,36

KS3 REL on ventilatsiooniagregaat, millele saab paigaldada Flexiti köögikubu. Vasakukäeline mudel. Juurde tuleb valida endale meeldiv köögikubu ja ukseplaat ning kaabliga juhtpaneel NordicPanel.

energiamärgis flexit nordic eurovent flexit nordic

Kirjeldus

Flexit Nordic KS3 on ventilatsiooniagregaat, mille soovituslik töövahemik on 90-150 m3/h, paigutamiseks kööki pliidi kohale või alternatiivina kappi nt. esik või pesuruum. Tänu oma kompaktsele konstruktsioonile saab seadme paigaldada kööki seinakappide vahele ja peita seadme köögitarnija kapiuksega või Flexiti disainuksega. Seade on vaikne, sellel on ülitõhus kõrge temperatuuri efektiivsusega pöörleva soojustagasti ja madala energiatarbimisega ventilaatorid. Vaikimisi juhitakse seadet Flexit GO äpi kaudu ning seda saab täiendada erinevate lisadega, nt. juhtpaneel ja CO2 andur jne. Automaatika on ette valmistatud kohalikuks nõudluspõhiseks juhtimiseks. Suure õhuniiskuse korral tagab sulatusfunktsioon turvalise töö ka külmas kliimas.

  • Kompaktne ja väga vaikne
  • Võimalik paigaldada köögikappi
  • Sisseehitatud niiskusandur
  • Kondensatsioonikaitsega kanaliühendused
  • Juhtimine Flexit GO rakenduse ja pilveteenuse kaudu
  • Lai köögikubude ja uksepaneelide valik

Lisainfo

Saadavus:

Tellitav

Tootja:

FLEXIT

Dokumendid

Tooteleht

Kasutusjuhend

Saatke meile päring

Juhul kui te soovite personaalset pakkumist või teil on küsimused toote kohta või märkasite viga tooteandmetes, võtke meiega ühendust allpool oleva tagasisede vormi abil.

    EttevõteEraisik    Sulle võib meeldida ka…